Pi fostoksinë, ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë - Bota Sot
Pi fostoksinë, ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë

Vlora

Pi fostoksinë, ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 23:08
Ilustrim

Ka konsumuar fostoksinë dhe ka ndërruar jetë 40-vjeçari në Vlorë.

Sipas Policisë, mësohet se është vetëhelmuar në banesën e tij me fostoksinë B. M., 40 vjeç, banues në Vlorë, i cili ndërroi jetë në spital.

Komisariati i Policisë Vlorë

Më datë 24. 10. 2018, në banesë është vetëhelmuar me fostoksinë shtetasi B. M., vjeç 40, banues në Vlorë, i cili ndërroi jetë në spital. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për vlerësim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...