Vlorë, pezullohet lundrimi detar - Bota Sot
Vlorë, pezullohet lundrimi detar

Vlora

Vlorë, pezullohet lundrimi detar

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 11:37
Trageti nuk do të niset ditën e sotme.

Trageti i linjës Vlorë-Brindizi, prej mbrëmjes së djeshme ka dalë në radë për shkak të motit të përkeqësuar.

Era arrin 20m/s, ndërkohë që dallgët e detit arrijnë deri në 7 ballë në det të hapur dhe 5 ballë brenda gjirit.

Për pasojë, trageti nuk do të niset ditën e sotme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...