Kuka: Sporti ka vulosur pavarësinë e Kosovës! - Bota Sot
Kuka: Sporti ka vulosur pavarësinë e Kosovës!

Xhudo

Kuka: Sporti ka vulosur pavarësinë e Kosovës!

Nga: Kemajl Goca Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 10:45
Akil Gjakova

Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës, ka thënë se sporti e ka vulosur Pavarësinë e Kosovës. “Shumë herë e kam potencuar dhe prapë po e them që Sporti ka vulosur Pavarësinë e Kosovës!
Xhudo Akil Gjakova kështu feston medaljen e artë në garën më të madhe të vitit Grand Slam Paris!
Fitorja e Akilit temë e mediave më të mëdha Botërore CNN, Euronews, InsidetheGames e shumë të tjera!”, ka thënë Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test