Cena apo ambasadori më i mirë që ka Policia e Kosovës - Bota Sot
Cena apo ambasadori më i mirë që ka Policia e Kosovës

Xhudo

E enjte, 18 tetor 2018

Cena apo ambasadori më i mirë që ka Policia e Kosovës

Nga: K. G. Më: 14 qershor 2018 Në ora: 15:54
Anton Cena

Xhudisti veteran Anton Cena, është në Kampionatin Evropian të xhudos për veteranë në Glasgow, ku sërish do të marrë pjesë si përfaqësues i Policisë së Kosovës duke pretenduar për të 4 herë titullin e Kampionit Evropian.

Ky është ambasadori më i mirë që ka Policia e Kosovës dhe shteti ynë. Cena mëton të tregoi vlerat e tij në këtë garë interesante.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test