Kuka: Një Ministër si Ju i jep shpresë Kosovës! - Bota Sot
Kuka: Një Ministër si Ju i jep shpresë Kosovës!

Xhudo

E hënë, 12 nëntor 2018

Kuka: Një Ministër si Ju i jep shpresë Kosovës!

Nga: K. G. Më: 9 gusht 2018 Në ora: 10:56
Kuka: Një Ministër si Ju i jep shpresë Kosovës!

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, ka një mesazh për ministrin e shëndetësisë, Uran Ismajlin. “Një Ministër si Ju i jep shpresë Kosovës!

Mjaftuan dy minuta që fuqishëm të përkrah idenë time për trajtimin e Majlindës për një problem që e ka qysh kohë më parë ...

Sot shumë qytetar po trajtohen në institucione të shtetit fal juve dhe nuk po plaçkiten me shuma marramendëse në spitale private!

Respekt për ju Ministër Uran Ismaili!”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test