Trajneri i Majlinda Kelmendit mori diçka të papritur! - Bota Sot
Trajneri i Majlinda Kelmendit mori diçka të papritur!

Xhudo

Trajneri i Majlinda Kelmendit mori diçka të papritur!

Nga: Kemajl Goca Më: 18 dhjetor 2018 Në ora: 12:01
Driton Kuka e Kushtrim Dacaj

Përzgjedhës i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, trajneri më i mirë shqiptar, i klasit botëror, që është idhull i shumë dashamirëve jo vetëm sportiv, mori një dhuratë të befasishme dhe të papritur! Ai është në portret dhe është i befasuar! “Portet i punuar nga një Mjeshtër i madh!

Faleminderit Kushtrim Dacaj”, shkruan Kuka. Kosova fal xhudistes Majlinda Kelmendit ka medaljen e artë olimpike, që u fitua në vitin 2016 në Rio. Këto merita i ka kush tjetër përveç Kukajt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...