40-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në Liqenin e Gjenevës - Bota Sot
40-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në Liqenin e Gjenevës

Zvicra

40-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në Liqenin e Gjenevës

Më: 9 maj 2019 Në ora: 23:10
Viktima Nuhi Memishi

Të martën policia e Gjenevës ka gjetur një trup të pa jetë ne Liqenin e Gjenevës të një 40-vjeçari.

Viktima është nga Presheva me emrin Nuhi Memishi (40) nga fshati Isivukë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur të hënën në mbrëmje, kurse trupi i tij është gjetur të martën në orët e pasditës. Kufoma ende ndodhet në spital.

Nuhiu është djali i tretë i Nazmi Memishit, i cili para gjashtë vitesh kishte ndërruar jetë po ashtu ne Gjenevë.

I ndjeri Nuhiu, pas vetes ka ka lënë gruan, vajzën 10 vjeçare dhe djalin një vjeçar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...