Të paktën 13 të vrarë nga të shtënat me armë në Meksikë - Bota Sot
Të paktën 13 të vrarë nga të shtënat me armë në Meksikë

Amerika

Të paktën 13 të vrarë nga të shtënat me armë në Meksikë

Më: 9 mars 2019 Në ora: 17:57
Ilustrim

Të paktën 13 vetë u vranë dhe shtatë të tjerë u plagosën nga të shtënat në një bar të shtunën në shtetin e Meksikës, të shkatërruar nga dhuna në Guanajuato, njoftoi media lokale, raporton Reuters.

Nuk ishte menjëherë e qartë se kush e kreu krimin. Para lindjes së diellit, një grup njerëzish të armatosur u ngritën në tre kamionë në Klubin Men's La Playa në qytetin e Salamanca, që në lokale hapën zjarr, njoftoi media lokale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...