Vret gruan pasi nuk i pëlqeu mënyra se si po fliste - Bota Sot
Vret gruan pasi nuk i pëlqeu mënyra se si po fliste

Amerika

Vret gruan pasi nuk i pëlqeu mënyra se si po fliste

Më: 15 maj 2019 Në ora: 14:04
Fernando De Baere

Një burrë i ka treguar policisë vrau bashkëshorten e tij pas një zënke, sepse ai nuk e pëlqente mënyrën se si po fliste ajo.

Fernando De Baere, 73 vjeçar, po përballet me akuza për vrasjen e gruas 47 vjeçare, Maria Sherman.

De Baere dyshohet se plagosi gruan në fytyrë me një pistoletë të kalibrit 38, e cila më pas vdiq.

Ai i tha policisë se ai kishte qenë duke u zënë me Sherman rreth një bashkëpunëtori të saj dhe se nuk i pëlqente mënyra me të cilën ajo po fliste”, raporton Phoenix.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...