Familja e presidentit Biden bëhet edhe me mace

Amerika

Familja e presidentit Biden bëhet edhe me mace

Më: 28 janar 2022 Në ora: 16:05
Macja Pennsylvania

Familja Biden më në fund ka një mace.

Zyra e Zonjës së Parë, Jill Biden, ka njoftuar se familja e tyre ka mirëpritur në Shtëpinë e Bardhë një mace dyvjeçare, të quajtur Willow.

Biden, e quajti macen sipas venlindjes së saj Willow Grove, Pennsylvania, tha zëdhënësi i Zonjës së Parë, Michael LaRosa.

Image
Macja Pennsylvania

Në dhjetor, familja Biden mirëpritën një qen të ri në familje të quajtur Commander, i cili në atë kohë ishte katër muajsh.

Qeni i tyre Champ ngordhi në vitin 2021, ndërkohë Majorpo jeton jashtë vendit me miqtë e familjes pas raportimit të incidenteve të kafshimit në Shtëpinë e Bardhë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dr. Jill Biden (@drbiden)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat