Publikohen pamjet, me grushte e shkelma, vajzat zihen ashpër për një vend parkimi

Amerika

Publikohen pamjet, me grushte e shkelma, vajzat zihen ashpër për një vend parkimi

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 10:48
Përplasja në parking

Një parking në qendër tregtare amerikane u kthye në një mollë sherri mes disa vajzave.

Siç shihet nga pamjet e bëra publike, sherri ka agravuar dhe ato kanë nisur të zihen me njëra-tjetrën me grushte e shkelma.

Njerëzit u mblodhën me shpejtësi rreth tyre, jo për t’i ndarë, por për të parë “spektaklin”. ku disa filmonin ngjarjen.

Personeli i sigurisë së qendrës u befasua nga përshkallëzimi i papritur dhe u përpoq të “rifitonte kontrollin”, por u desh ndërhyrja e policisë për të qetësuar “gjakrat”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat