Pesë të vrarë në Pensilvania - Bota Sot
Pesë të vrarë në Pensilvania

Amerika

E shtunë, 20 tetor 2018

Pesë të vrarë në Pensilvania

Më: 28 janar 2018 Në ora: 19:34
Pensilvani

Pesë vetë u vranë pas të shtënave sot në një autolarje në Pensilvania, njoftoi policia e shtetit.

Zyrtarët e policisë thanë për Fox News se një person ishte gjithashtu i lënduar, por nuk ofruan informacione për gjendjen e tij.

Rasti ka ndodhur Melcroft, rreth 55 milje në juglindje të Pittsburgh.

Tre burra dhe dy gra u shpallën të vdekur. Policia ka marrë kamerat nga vendi i incidentit, por nuk ka dhënë detaje tjera lidhur me incidentin.

“Viktimat nuk janë identifikuar akoma, nuk kemi asnjë ide se çfarë ka ndodhur. Kjo është e tëra mund t'ju them në këtë kohë”, tha Robert Broadwater nga Policia e Shtetit të Pensilvanisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test