E dhimbshme: Reagimi i personit që qëndroi 25 vite në burg dhe shpallet i pafajshëm - Bota Sot
E dhimbshme: Reagimi i personit që qëndroi 25 vite në burg dhe shpallet i pafajshëm

Amerika

E dhimbshme: Reagimi i personit që qëndroi 25 vite në burg dhe shpallet i pafajshëm

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 10:26
Pamje nga videoja

Reagimi i një personi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës i cili pas 25 vitesh shpallet i pafajshëm

Gjykata në Teksas mori vendim që të liroj pas 25 vitesh Daniel Villegas, i akuzuar për vrasje të dyfishtë.

Në videon më poshtë ne mund të shohim momentin emocional kur shqiptohet vendimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test