Historia e pabesueshme e Florianit 25-vjeçar, gjeti të dashur 40-vjeçe në SHBA për letra

Amerika

Historia e pabesueshme e Florianit 25-vjeçar, gjeti të dashur 40-vjeçe në SHBA për letra

Më: 11 shtator 2020 Në ora: 22:11
Florian Sukaj me partneren e tij

Shumë shqiptarë, kryesisht të rinjtë, ëndërrojnë që të kenë një jetë jashtë Shqipërisë, dhe vendi i tyre më i preferuar është Amerika.

I tillë është edhe Florian Sukaj, një i ri shqiptar, i cili tashmë është bërë i njohur në SHBA.

29-vjeçari ka marrë vëmendje, pasi ai është partneri i një gruaje 44-vjeçareje, një youtuber e njohur në vend, e cila reklamon jo pak jetën e saj me Florianin.

Në moshën 25-vjeçare ai e njohu atë për të fituar dokumentat, por tashmë ka fituar goxha vëmendje.

Më një anglishte jo shumë të mirë, 29-vjeçari shfaqet në videot e partneres pa komplekse dhe kjo ka bërë që ai të marrë komente të shumta.

Në një video në youtube partnerja e tij ka treguar se është njohur me të riun shqiptar në rrjetet sociale.

Ajo rrëfen gjithashtu se ka ardhur edhe në Shqipëri, ku Floriani i ka propozuar për martesë.

Ata jetojnë beshkojnë, por duket se gjërat mes tyre së fundmi nuk po shkojnë aq mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat