“Dëgjuam të bërtitura fëmije..!”/ Media amerikane publikon videon pasi shqiptari i dha fund jetës së bashku me gruan

Amerika

“Dëgjuam të bërtitura fëmije..!”/ Media amerikane publikon videon pasi shqiptari i dha fund jetës së bashku me gruan

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 07:33
Foto ilustrim

Nju Jork Post ka publikuar një video pak momente pasi aktori shqiptar me banim në SHBA, Florind Belliu është vetëhedhur së bashku me bashkëshorten, 28 vjeçaren Ornela Belliu nga kati i gjashtë i një ndërtese.

Në video duket dy gra të cilat të cilat ndodhe në vendin e ngjarjes dhe efektivët të cilët kanë rrethuar zonën.

Në një moment tjetër është fiskuar pallati ku nga kati i gjashtë është hedhur ccifti, që ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Frank Mussumeci, një punëtor ndërtimi, tha se një koleg i tij ishte duke pirë kafe pranë portës së rrugës kur “Ai dëgjoi një bum, si një copë e madhe çeliku … që u përplas në tokë. Pastaj dëgjoi një fëmijë duke bërtitur, ‘Mama, Mama’ Ai shikoi mbi portë dhe pa dy trupa atje.

Shikoni videon KËTU.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat