Telegram ngushëllimi Çun Lajçit - Bota Sot
Telegram ngushëllimi Çun Lajçit

Amerika

E hënë, 22 tetor 2018

Telegram ngushëllimi Çun Lajçit

Më: 22 nëntor 2017 Në ora: 05:58
Çun Lajçi dhe Bubulina

Lajmi për vdekjen e vajzës suaj në moshë të re, më shqetësoj tej mase. Ishte një lajm i dhimbshëm dhe i papritur. Ju lutem që në emrin tim personal t' i pranoni ngushëllimet e mia të thella për këtë humbje të madhe e të pakthyeshme për ju si prindër dhe familjen tuaj.

Ta kujtoni, gjithmonë e gjithherë, me mall e dashuri.

Zoti qoftë me ju!.

Harry Bajraktari

New York, 2017

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test