Kampionia e notit me Sindromën Down - Bota Sot
Kampionia e notit me Sindromën Down

Atletika

Kampionia e notit me Sindromën Down

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 14:47
Medina Surdulli

Edhe pse me Sindromën Down, Medina Surdulli ka arritur të fitojë shumë çmime në Kosovë dhe gara ndërkombëtare si notare. Përveç notit ajo merret edhe me skijim si dhe di t’i ekzekutojë 140 vepra në piano.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat