Policja e cilit shtet afrikan simbolizon shqiponjën dykrenore? - Bota Sot
Policja e cilit shtet afrikan simbolizon shqiponjën dykrenore?

Atletika

E shtunë, 20 tetor 2018

Policja e cilit shtet afrikan simbolizon shqiponjën dykrenore?

Nga: Kemajl Goca Më: 24 korrik 2017 Në ora: 11:18
Astrit Kryeziu me policen

Atleti i kombëtares së Kosovës, Astrit Kryeziu, është në Bregun e Fildishtë, ku po mbahen garat frankfone. Ai po kalon periudhë jashtëzakonisht të mirë dhe është në finalen e 800 metrave.

Policja nga Bregu i Fildishtë, që gjendet në pjesën perëndimore të Afrikës, së bashku me Kryeziun bënë shqiponjën dykrenore. Një foto atraktive aq me tepër kur shihet policja e Bregut të Fildishtë, duke simbolizuar shqiponjën dykrenore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test