Lamborghini Aventador me kristale Swarovski - video - Bota Sot
Lamborghini Aventador me kristale Swarovski - video

Auto

Lamborghini Aventador me kristale Swarovski - video

Më: 13 janar 2019 Në ora: 22:43

Si një entuziast i makinave, ekskluziviteti i filmit Fast dhe Furious, veçanërisht Tokyo Drift, ndoshta do të ishte qasja më e lehtë për kulturën moderne të makinave japoneze.

Dikush mund të neglizhohet lehtë është magjepsja e entuziastëve të makinave japoneze në modifikimin e super-veturave, sidomos duke shtuar gjëra të dukshme dhe të shkëlqyera.

Këtë herë, megjithatë, super-vetura me ngjyrë të verdhë u modifikua nga  Morohoshi-san of Fighting Star.

Edicioni vjetor  i Lamborghini Aventador është mbuluar me drita LED dhe 70,000 kristale Swarovski. Kjo nuk është hera e parë që ne kemi parë makina të mbuluara në Swarvoski më parë - një Huracan mbuluar me 1.3 milion kristale të shtrenjta është parë më herët në Francë.

Aventador mund të ndriçojë një rrugë të tërë. Ai mund të marrë vëmendjen e individit me lehtësi, duke përfshirë policët, ndërsa Morohoshi-san tha se policia ka qenë një problem i madh për Aventadorin e tij, por kjo nuk e ndaloi ta ngasë  në rrugët e Tokios.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...