Chevrolet C8 Corvette krijohet në mënyrë virtuale, një muaj para prezantimit - Bota Sot
Chevrolet C8 Corvette krijohet në mënyrë virtuale, një muaj para prezantimit

Auto

Chevrolet C8 Corvette krijohet në mënyrë virtuale, një muaj para prezantimit

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 23:13
Chevrolet C8 Corvette

I ndërtuar në tërësi, një muaj para prezantimit, duket se është gati për një xhiro

Muajin që vjen, apo më saktësisht më 18 korrik, është data kur Chevrolet C8 Corvette do të prezantohet para publikut. Meqenëse deri më tani e kemi parë duke u testuar, si dhe është prezantuar format që do të prodhohet bashkë me datën e lansimit, dihet dukja që do të ketë.

Pasi që shtresat për kamuflazh, vështirësojnë shumë procesin e editimit dhe krijimin e formatit të përafërt, atëherë nuk dihej se si duket origjinali.

Artisti modifikimit të veturave, Charles Cronley e ka bërë pikërisht këtë, duke e dizajnuar në mënyrë virtuale, sikur të jetë para një garazhi.

Ilustrimi duket shumë i vërtetë, sa që duket të jetë lansuar pëkërisht nga Chevrolet, që ta tregojë dukjen e C8 Corvette. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...