Nuk keni parë asgjë: Apollo IE një bishë e vërtet - Bota Sot
Nuk keni parë asgjë: Apollo IE një bishë e vërtet

Auto

Nuk keni parë asgjë: Apollo IE një bishë e vërtet

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 21:17
Apollo IE

Në videon që shihni më poshtë, është makinë e cila kushton 2.8 milion dollarë.

Apollo IE ka prezantuar makinën e re dhe i kalon të gjitha pritshmëritë.

Kjo që do shihni do ju duket çmenduri, nëse blini këtë makinë ju merrni një skanim 3D të trupit. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...