Policia e Dubait me Tesla Cybertruck - Bota Sot
Policia e Dubait me Tesla Cybertruck

Auto

Policia e Dubait me Tesla Cybertruck

Më: 28 nëntor 2019 Në ora: 18:55
Tesla Cybertruck

Policia e Dubait njihet për makinat më luksoze në botë, e kësaj radhe kanë qarukulluar informata të ndryshme që këto forca të policisë do ta blejnë veturën që sapo ka dalë në treg Tesla Cybertruck.

Kjo pasi që në tëitter postuan një foto të kësaj makine me mbishkrimin e policisë dhe gjithashtu thonë se kjo makinë do të bëhet e tyre në vitin 2020.

Mirëpo kjo gjë nuk është edhe aq e thjesht pasi që prodhimi i modeleve bazë nuk do të fillojë deri në fund të vitit 2021.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat