Mercedes ka krijuar një timon të ri që do ta përdorë në të gjitha modelet e reja

Auto

Mercedes ka krijuar një timon të ri që do ta përdorë në të gjitha modelet e reja

Më: 11 maj 2020 Në ora: 15:18
Foto ilustrim

Brenda 120 vitesh që kur është krijuar, timoni ka pësuar ndryshime shumë të mëdha.

Në Mercedes-Benz E-Class të ri janë shfaqur ndryshime shumë atraktive, si dukja e pjesës së jashtme, teknologjia e lartë në kabinë dhe një timon tërësisht i ri.

Timoni që është i punuar nga druri dhe i mbështjellë me lëkurë, ka nivel të lartë të teknologjisë dhe është punuar shumë në avancimin e tij, sa që Mercedes ka vendosur ta përdorë në të gjitha modelet e reja që i nxjerrë nga prodhimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat