Vetura e vetme që mund të transportojë objekte katër metra të gjata

Auto

Vetura e vetme që mund të transportojë objekte katër metra të gjata

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 18:16
Bollinger

Kompanitë e prodhimit të veturave, gjithnjë e më shumë po sofistikojnë markat e tyre, duke i bërë më të fuqishme dhe me shumë të përshtatshme për të qëndruar.

Deri me tani nuk ka ekzistuar ndonjë veturë që me të mund të bartësh objekte deri në 4 metra të gjata. Një të tillë e ka prodhuar kompania Bollinger, e cila quhet PassThrough.

Këto automjete lidhin bagazhin e pasmë me atë të përparmë me anë të një tuneli që futen gjësende deri në 4 metra të gjata.

Image

Ulëset, të gjitha janë të vendosura në pjesët anësore të makinës, duke lejuar që hapësira në me mes të makinës të shfrytëzohet për gjëra të tjera.

Kjo makinë ka 623 kuaj fuqi dhe 906 Nm. Ajo e arrinë shpejtësinë nga 0 në 100 kilometra për vetëm 4,5 sekonda.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat