Shëtitja me McLarenin që kushton 16 milionë euro - Bota Sot
Shëtitja me McLarenin që kushton 16 milionë euro

Auto

Shëtitja me McLarenin që kushton 16 milionë euro

Më: 29 maj 2017 Në ora: 16:23
McLaren

Mr JWW, i njohur në rrjetet sociale si një shofer që prezanton vetura të shtrenjta, ka sjell këtë herë shëtitjen nëpër vende të ndryshme të Evropës me makinën McLaren.

Por, ky model F1 nuk është si të tjerët, pasi në të janë bërë investime të mëdha në rritjen e fuqisë dhe në dukje, duka ia ngritur vlerën deri në 16 milionë euro.

Aventura tij fillon fillon në një parking nëntokësor në Londër, për të vazhduar më pas për në Belgjikë.

Videoja që mund ta shihni më poshtë, tregon veturën nga afër derisa ishte në disa nga vendet më luksoze – përfshirë edhe një qendër të kompanisë Ferrari.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat