BMW X5 2019 do të jetë kështu - Bota Sot
BMW X5 2019 do të jetë kështu

Auto

E hënë, 15 tetor 2018

BMW X5 2019 do të jetë kështu

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 14:37
BMW X5 2019

BMW X5 është brezi i katërt i një prej SUV-ëve më luksozë të historisë.

Modeli i vitit 2019 do të jetë më i madh dhe do të ketë një paketë “off-road” për të lehtësuar drejtimin në fushë.

Edhe pse nga fotot nuk duket, do të jetë makina më teknologjike BMW X5 që është prodhuar ndonjëherë.

 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test