Njihuni me versionin e ri Bugatti Chiron - Bota Sot
Njihuni me versionin e ri Bugatti Chiron

Auto

E hënë, 19 nëntor 2018

Njihuni me versionin e ri Bugatti Chiron

Më: 9 korrik 2018 Në ora: 18:43
Bugatti Chiron

Një version i ri i Chiron Bugatti mund të zbulohet për publikun në Konkursin e Elegancës në Peeble Beach, që do të organizohet në fund të gushtit.

Thuhet se marka franceze ia ka treguar makinën klientelës së saj të pasur dhe se emri i saj është Chiron Divo.

Përveç kësaj, një nga pjesëmarrësit me fat në këtë prezantim prapa skenave në Los Anxhelos bëri të ditur që makina në fjalë do të ishte shumë e ndryshme nga Chiron që ne njohim.

Chiron Divo mendohet se për të xhiruar nga 0 në 100 km/h do të kërkojmë rreth 2.5 sekonda dhe të arrijë shpejtësinë 200 km/h, duke u nisur nga vendi, në më pak se 6.5 sekonda.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test