Injorojnë shenjat paralajmëruese për mbyllje të rrugës, përplasen veturat – njëra me kamerë brenda që filmoi gjithçka - Bota Sot
Injorojnë shenjat paralajmëruese për mbyllje të rrugës, përplasen veturat – njëra me kamerë brenda që filmoi gjithçka

Bota

Injorojnë shenjat paralajmëruese për mbyllje të rrugës, përplasen veturat – njëra me kamerë brenda që filmoi gjithçka

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 12:11
Foto

Një aksident i tmerrshëm trafiku është filmuar me kamerë amatore në qytetin rus Novgorod, ku një veturë që vinte në drejtim të kundërt rrokulliset në dheun e derdhur në mes të rrugës dhe përplaset drejtpërdrejt me veturën nga e cila filmohet ngjarja.

Që të dy shoferët kishin injoruar shenjat paralajmëruese që tregonin qartë se rruga është mbyllur, duke vendosur kështu të kalojnë përmes saj, por një veprim i tillë u kushtoi shtrenjtë

Videoja është postuar në LiveLeak, ndërsa nuk dihet nëse shoferët e dy veturave kanë pësuar lëndime trupore nga përplasja e drejtpërdrejtë.

Megjithatë, shumë persona që kanë parë videon kanë kritikuar të dy shoferët për pakujdesi dhe neglizhencë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...