Peshkaqeni sulmon dy turistët, njëri humb këmbën - Bota Sot
Peshkaqeni sulmon dy turistët, njëri humb këmbën

Bota

Peshkaqeni sulmon dy turistët, njëri humb këmbën

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 09:14
Ilustrim

U nisën për pushime në Australi por pushimet e tyre u kthyen në makth.

Dy turistë anglez janë sulmuar nga një peshkaqen teksa po bënin një zhytje. Nga sulmi njëri nga turistët ka humbur këmbën e tij.

CNN raporton se dy turistët u dërguan me shpejtësi në spital me anë të helikpterit dhe tashmë ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat