Mjegull në Durrës

Durrësi

Mjegull në Durrës

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 22:59
Durrës

Jo vetëm Lezha, por edhe qyteti i Durrësit është mbuluar mbrëmjen e sotme nga mjegulla.

Mjegulla ka nisur rreth orës 19:50.

Deri më tani nuk raportohen probleme sa i takon qarkullimit të mjeteve apo dhe kalimtarëve.

Një situatë kjo e ndihmuar edhe nga ndalimi i lëvizjes si pasojë e orës policore të vendosur për parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat