Krisma armësh në Durrës

Durrësi

Krisma armësh në Durrës

Më: 11 maj 2021 Në ora: 17:48
Ilustrim

Krisma të shumta armësh janë dëgjuar pasditen e sotme në Durrës.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e plazhit, në lagjen numër 13.

Ende nuk ka informacione në lidhje me ngjarjen.

Ndërsa policia ka mbërritur dhe ka nisur hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat