Aksident në Durrës

Durrësi

Aksident në Durrës

Më: 22 dhjetor 2021 Në ora: 12:05
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Durrës.

Në Fllakë Durrës, policia bën me dije 2 makina janë përplasur me njëra tjetrën.

“Rreth orës 11:15, në Fllakë Durrës, një automjet me drejtues shtetasin A. Ç., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Sh. Sh., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat