Nënshkruhet marrëveshja në mes Devolli Corporation dhe Shell - Bota Sot
Nënshkruhet marrëveshja në mes Devolli Corporation dhe Shell

Ekonomi

Nënshkruhet marrëveshja në mes Devolli Corporation dhe Shell

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 11:38
Foto

Është nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi në fushën e furnizimit me produktet e Prince Kafes dhe në mes përfaqësuesve të kompanisë Devolli Corporation dhe të kompanisë Shell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat