Para se të vendosni përfundimisht për të blerë bitcoin, njihuni me disa fakte për të - Bota Sot
Para se të vendosni përfundimisht për të blerë bitcoin, njihuni me disa fakte për të

Ekonomi

E martë, 16 tetor 2018

Para se të vendosni përfundimisht për të blerë bitcoin, njihuni me disa fakte për të

Më: 23 janar 2018 Në ora: 13:09
Ilustrim

Bitcoin ka ekzistuar për më shumë se tetë vjet, mirëpo rritja e çmimeve të saj ka rrëmbyer vëmendjen e botës, përkatësisht të njerëzve që dëshirojnë të nxisin të ashtuquajturën kriptokurencë ari.

Disa teorizojnë se vlera e bitcoin do të rritet, por të tjerët mendojnë se kjo është veçse një flluske e madhe e cila nga momenti në moment do të shpërthejë dhe gjithçka do të humbasë.

Sido që të jetë, nëse jeni i interesuar për blerjen e disa bitcoin, më poshtë njihuni me disa fakte dhe këshilla.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test