Hamilton në një lidhje sekrete me ish të dashurën e këngëtarit amerikan

Formula 1

Hamilton në një lidhje sekrete me ish të dashurën e këngëtarit amerikan

Më: 14 janar 2023 Në ora: 11:21
Ilustrim

Lewis Hamilton po shijon pushimet e tij përpara fillimit të sezonit të ri të Formula 1 dhe duket se menjëherë ka marrë një vëmendje të madhe pasi fansat kanë zbuluar se kush është e dashura e tij e re.

Siç raportojnë mediat angleze, piloti britanik është në një lidhje me modelen e njohur amerikane, Xhuliana Nalu.

Ajo gjithashtu njihet dhe si ish e dashura e këngëtarit me famë botërore, Kanye West.

Në një video të bërë virale së fundmi, Luis Hamilton shfaqet me një vajze në krahë në një sauna dhe fansat mendojnë se është Nalu.

Ky hamendshim vjen pasi të dy ata ndodhen në Antarktikë gjatë pushimeve që po shijon britaniku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat