Vdes nga COVID-19 zyrtari i Komunës së Gjakovës

Gjakova

Vdes nga COVID-19 zyrtari i Komunës së Gjakovës

Më: 17 janar 2021 Në ora: 12:03
Foto Ilustrim

Rifat Vula është ndarë nga jeta si pasojë e koronavirusit, njoftimin e ka dhënë Kuvendi Komunal i Gjakovës.

“Me keqardhje kemi pranuar lajmin për ndarjen nga jeta si pasojë e COVID-19 të kolegut të Drejtorisë për Kulturë, Rini dhe Sport, z. Rifat Vula.

Rifati ishte punëtori i dalluar i Palestrës së Sporteve “Shani Nushi” në të cilën punoi për 50-të vite. Ai ishte i njohur për të gjithë si njeri punëtorë e sportdashës.

Ngushëllime të gjithë familjarëve, miqëve dhe bashkëpunëtorëve”, njofton Kuvendi Komunal.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat