Furtunë me breshër nxjerr me rrënjë pemën në Gjakovë

Gjakova

Furtunë me breshër nxjerr me rrënjë pemën në Gjakovë

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 18:16
Foto ilustrim

Moti me të reshura të shumta dhe breshër, ka shkaktuar kaos në Komunën e Gjakovës.

Madje si pasojë e erërave të fuqishme, një pemë e asaj zone të qytetit, është nxjerr e tëra nga rrënjët.

Kështu të paktën dëshmojnë këto pamje të cilat lexues kanë dërguar në redaksi.

Si pasojë e kësaj ngjarje, nuk raportohet për të lënduar në njerëz

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat