Në VV-në e Gjakovës shihen pak njerëz

Gjakova

Në VV-në e Gjakovës shihen pak njerëz

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 19:37
Foto ilustrim

Pas mbylljes së vendvotimeve në të gjithë qytetin e Gjakovës dhe pas rezultateve të para sipas EXIT POLL-ëve, del se kryetar komune edhe për një mandat do të jetë Ardian Gjini i AAK-së.

Zyrtarë të kësaj partie nuk kanë pranuar të flasin për media.

Ku thanë se momentalisht po i presin rezultatet nga terreni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat