​Gjini: Gjakovë, urime dita e çlirimit

Gjakova

​Gjini: Gjakovë, urime dita e çlirimit

Më: 14 qershor 2022 Në ora: 07:44
Ardian Gjini

Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini ka uruar 23-vjetorin e çlirimit të kësaj komune.

Ai ka kujtuar sakrificën e të rënëve, duke shtuar se të gjallët i kanë ende borxh Gjakovës.

“Gjakovë, urime përvjetori i çlirimit!

Pavarësisht sakrificës e lavdisë së të rënëve për këtë ditë, ne të gjallët ende të kemi borxh!”, ka shkruar Gjini. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat