​Kryeshefi ri Ekzekutiv i KRU “Gjakova”, Hasan Krasniqi merr detyrën

Gjakova

​Kryeshefi ri Ekzekutiv i KRU “Gjakova”, Hasan Krasniqi merr detyrën

Më: 3 tetor 2022 Në ora: 13:51
Foto nga vendi i ngjarjes

Është bërë pranim-dorëzimi i detyrës së Kryeshefit të ri të KRU“Gjakova”, Hasan Krasniqi.

U.D i Kryeshefit të deritanishëm, Visar Hasi ia ka dorëzuar solemnisht këtë detyrë.

Bordi i Drejtorëve në mbledhjen e datës 29.09.2022, fuqizoi Vendimin e datës 13.01.2022 për përzgjedhjen e Kryeshefit Ekzekutiv Hasan Krasniqi, i cili sot zyrtarisht filloi detyrën si i pari i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”,”

Sot është bërë pranim-dorëzimi i detyrës së Kryeshefit të ri të KRU“Gjakova”, Hasan Krasniqi nga U.D Kryeshefi i deritanishëm, Visar Hasi. Bordi i Drejtorëve në mbledhjen e datës 29.09.2022, fuqizoi Vendimin e datës 13.01.2022 për përzgjedhjen e Kryeshefit Ekzekutiv Hasan Krasniqi, i cili sot zyrtarisht filloi detyrën si i pari i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”,” thuhet në njoftimin e KRU”Gjakova”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat