Burri që u gjet i vdekur në Gjakovë, ishte dizajner i njohur

Gjakova

Burri që u gjet i vdekur në Gjakovë, ishte dizajner i njohur

Më: 11 nëntor 2022 Në ora: 12:53
Memli Vula

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Gjakovë.

Bëhet me dije nga mediat se një 39 vjeçar ka humbur jetën mbrëmë me profesion dizajner.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Hasi” ku është raportuar se një 39 vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

Mësohet nga mediat se i ndjeri është Memli Vula.

Viktima ishte i njohur si dizajner grafik me profesion, ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë.Trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat