Thyhet me gurë lokali i KEDS-it në Gjilan

Gjilani

Thyhet me gurë lokali i KEDS-it në Gjilan

Më: 24 dhjetor 2021 Në ora: 13:35
Lokali i KEDS-it

Lokali i KEDS-it në lagjen Arbëria të Gjilanit është thyer me gurë nga persona të panjohur.

Në pamje shihet se dera e lokalit është thyer.

Siç raportohet Policia ka dalë në vendngjarje por ende nuk ka të dyshuar për këtë rast.

Një rast i tillë vjen pas reduktimeve të rrymës, që po përballet Kosova për shkak të krizës energjetike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat