Shi e breshër në Bresalc të Gjilanit

Gjilani

Shi e breshër në Bresalc të Gjilanit

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 20:57
Foto ilustrim

Dita e sotme në Kosovë është karakterizuar nga një mot jo stabil.

Ka pasur rënie të temperaturave, të cilat vende-vende janë përcjellë me reshje shiu dhe breshëri.

Lexues të medias kanë dërguar pamje nga fshati Bersalc i Gjilanit, i cili është përshirë nga ky mot i lig.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat