Haziri falënderon qytetarët e Gjilanit - Bota Sot
Haziri falënderon qytetarët e Gjilanit

Gjilani

E martë, 23 tetor 2018

Haziri falënderon qytetarët e Gjilanit

Më: 20 nëntor 2017 Në ora: 06:22
Lutfi Haziri

Lutfi Haziri i cili e ka fituar edhe një mandat si kryetar i Komunës së Gjilanit ka falënderuar qytetarët.

Shkrimi i plotë i Hazirit në Facebook:

Çfarë krenarie me festue fitoren historike në sheshin “Agim Ramadani” dhe në vitin e kolosit Idriz Seferi, në prag të vendosjes së shtatorjes së tij midis Gjilanit, 105 vite pas shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë.

Faleminderit për përkrahjen e fuqishme familjeve të dëshmorëve, invalidëve e veteranëve të lutfës. Faleminderit bashkatdhetarëve tanë nga Europa, të cilët kanë ardhur enkas për të ma dhënë besimin. Faleminderit strukturave, veprimtarëve e aktivistëve të LDK’së për punën dhe mbështetjen e jashtëzakonshme për këta dy muaj.

Në veçanti, më më bënë krenar fakti se kam marrë besimin përtej LDK’së.

Ju siguroj që këtë besim të madh e plebishitar do t’ua kthej me mirëbesim e me punë çdo ditë, për çdo familje e për çdo qytetar. Mbetem gjithmonë Luta i Juaj. Zoti ju ruajtë!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test