Pangopësia seksuale i kushtoi shumë, flet gruaja...

Golf

Pangopësia seksuale i kushtoi shumë, flet gruaja...

Më: 8 janar 2021 Në ora: 18:09
Pangopësia seksuale i kushtoi shumë, flet gruaja...

Tiger Woodsi është padyshim sportisti më i mirë i golfit në histori, por emri i tij është shoqëruar me shumë tituj negativë në jetën e tij private.

Për suksesin e tij në sportin e golfit është bërë edhe një dokumentar.

Në këtë dokumentar, bashkëbiseduese është edhe Rachel Ushitel, gruaja me të cilën Woodsi e tradhëtoi gruan e tij, Elin Nordgreen në vitin 2009.

"Ai ishte në shtratin tim dhe ishte tigri im. Ai mund të bjerë dhe ngrihet përsëri. Ishte e vështirë për mua që flitej shumë keq për ne. Prandaj, vendosa të flas", tha ajo.

Woodsi ishte sportisti i parë që fitoi një miliard dollarë në karrierën e tij, duke e dominuar këtë sport në përgjithësi.

Por, pangopësia e tij seksuale i kushtoi shumë.

Gruaja e tij kërkoi ndarjen nga ai pasi shumë gra publikisht dolën dhe pretenduan për mardhënie intime me sportistin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat