Golf dhe provokuese

Golf

Golf dhe provokuese

Më: 10 mars 2022 Në ora: 19:05
Golf dhe provokuese

Golf dhe provokuese, modelja amerikane çmend fansat!

E dashuruar me sportin e golfit, Bri Teresi, si gjithnjë shfaqet në poza të nxehta, teksa stërvitet apo praktikon pasionin e saj.

Modelja amerikane regjistron më shumë se 1.3 milionë fansa në “Instagram”, të cilët admirojnë çdo ditë fotot e bukuroshes.

Image

Modelja pozon rregullisht në pozicione provokuese, duke e nxitur jo pak fantazinë e ndjekësve në rrjetet sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat