Shfaq bukurinë Keta Venetsky, lojtarja që luan në Kosovë! - Bota Sot
Shfaq bukurinë Keta Venetsky, lojtarja që luan në Kosovë!

Hendboll

Shfaq bukurinë Keta Venetsky, lojtarja që luan në Kosovë!

Nga: K. G. Më: 6 shkurt 2019 Në ora: 11:45
Shfaq bukurinë Keta Venetsky, lojtarja që luan në Kosovë!

Keta Venetsky, hendbolliste nga Gjeorgjia, është me fat klubi i hendbollit Istogu që e ka në radhët e saja.

Në anën tjetër, Istogu është i pafat që u lëndua Keta dhe u operua para disa ditëve, ku iu mungoi në momentet vendimtare, sidomos në ndeshjet e garave evropiane, kundër Malagës.

Image

Krejt në fund, Keta publikoi një foto, duke shfaqur bukurinë e saj pranë bregdetit! Fundja, është një lojtare që bënë diferencën dhe pritet se shpejti të kthehet e t’i ndihmojë Istogut, kampiones vjeshtore dhe fitueses së Kupës së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...