Kryetari i klubit kampion, Xhavit Morina: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Kryetari i klubit kampion, Xhavit Morina: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Hendboll

Kryetari i klubit kampion, Xhavit Morina: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 16:39
Kryetari i klubit kampion, Xhavit Morina: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Njeriu që e ktheu shkëlqimin e qendrës së hendbollit në Ferizaj, padyshim është Xhavit Morina. 

Ai me klubin e hendbollit Ferizaj janë kampion të ri të Kosovës në konkurrencën e femrave.

Kryetari i KHF Ferizaj, Morina, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot” dhe i shpreh mirënjohje për gjithë atë që po bënë për sportin dhe hendbollin në përgjithësi.    

“Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, uron Morina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat