Prishtina është prej skuadrave kryesore në vend - Bota Sot
Prishtina është prej skuadrave kryesore në vend

Hendboll

Prishtina është prej skuadrave kryesore në vend

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 17:25
Prishtina është prej skuadrave kryesore në vend

Në finale të Kupës, shfaqi potencialin e vërtetë.

Prishtina me shumë reprezentues në përbërje, me udhëheqësi serioze dhe me shumë cilësi, ka luajtur në dy finalet e mëdha këtë edicion. Ky grup lojtarësh, kjo gjeneratë, premton edhe më shumë.

Prishtina vazhdimisht është prej skuadrave kryesore në vend dhe nuk ka si të jetë ndryshe edhe në të ardhmen.

Për më tepër, suksesi me gjeneratat e reja jep shpresë për kthim në rrugën që dërgon te trofetë, shkruan në faqen e Federatës së Hendbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat