Bekim Jashari: Fëmijët janë gëzimi ynë - Bota Sot
Bekim Jashari: Fëmijët janë gëzimi ynë

Kosova

Bekim Jashari: Fëmijët janë gëzimi ynë

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 22:23
Bekim Jashari

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari sot ka qëndruar në mesin e nxënësve të Shkollës “Shaban Jashari” dhe te fëmijët e Institucionit Parashkollor “Nëna Zahide”.

“I lumtur tek i shoh të buzëqeshur nxënësit e paraleles së ndarë të Shkollës “Shaban Jashari” dhe fëmijët e Institucionit Parashkollor “Nëna Zahide” në qytetin tonë, ku nën buzëqeshjen e tyre të mbushur me plot hare, kemi dhuruar lodra dhe kemi pozuar bashkë me të gjithë, fëmijët, stafin dhe edukatoret.

Fëmijët janë gëzimi ynë!” ka shkruar Jashari në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat